Dzierżawa gruntu pod działalność gospodarczą w sezonie 2022

Zarząd Zieleni Miejskiej jako zarządca informuje, że dysponuje stanowiskami dzierżawnymi w sezonie 2022 r. z przeznaczeniem na ustawienie stanowisk przenośnych z gastronomią (mile widziane lody, kawa, zimne napoje oraz dania barowe) w podanych niżej lokalizacjach:

Lokalizacja 1

W Parku im. A. Fudalego (Kampus) przy ul. Rudzkiej w dzielnicy Śródmieście - trzy stanowiska:

  • pierwsze - z podłączeniem do prądu wyłącznie w okolicy toalety miejskiej (stanowisko 1), Park im. Adama Fudalego - Stanowisko nr 1
  • drugie - na pozostałym terenie, gdzie korzystanie z prądu jest możliwe z tylko z własnego zasilania akumulatorowego (stanowiska 2 i 3). Park im. Adama Fudalego - Stanowisko nr 2 Park im. Adama Fudalego - Stanowisko nr 3

Lokalizacja 2

Teren Tężni przy ul. Mikołowskiej w dzielnicy Paruszowiec - Piaski – trzy stanowiska:

  • pierwsze – pierwsze – z podłączeniem do prądu w obszarze utwardzonym wokół budowli Tężni – stanowisko 1. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzierżawców od tego roku oddano do użytkowania nową, dodatkową skrzynkę prądową o napięciu elektrycznym 230 V/380V. Na tym stanowisku przyjmuje się moc całkowitą 10 kW.
    Obiekt Tężnia - stanowisko nr 1
    Obiekt Tężnia - stanowisko nr 1 - inne ujęcie

  • drugie – • 2 stanowiska z różnym, niestanowiącym dla siebie konkurencji asortymentem na tzw. górce, po lewej stronie ścieżki doprowadzającej do budynku Tężni (stanowisko 2).Te stanowiska posiadają przyłącza elektryczne 230 V/380V. Na jedno stanowisko przyjmuje się moc całkowitą 7,5 kW.
    Obiekt Tężnia Górka stanowisko nr 2

Wymagane jest załączenie do ofert wizualizacji stanowiska sprzedaży. Dodatkowym, istotnym kryterium rozpatrywanym przy ofertach aplikujących na zajęcie miejsca z dostępem do prądu na terenie Parku A. Fudalego oprócz oferty gastronomicznej będzie oferta cenowa.

Termin składania ofert: do końca kwietnia 2022 r.

Załączniki: